گروه تخصصی راه و ترابری

شرکت مهندسی و مدیریت تخصیص پارس با بهره گیری از تجربیات مهندسین با سابقه دارای تجربه ای ارزنده در صنعت زیربنایی کشور در سال ۱۳۸۰ به صورت مجموعه ای فعال در عرصه ی مهندسی و مدیریت آغاز به کار کرد .
شرکت با بهره گیری از تجربیات مدیران خود در زمینه های مدیریت پروژه و موفقیت های چشمگیر در انجام پروژه های داخل و خارج ، در حال حاضر به یکی از شرکت های خوش نام مهندسین مشاور در زمینه های ساختمان های تجاری ، اداری ، آموزشی ، بهداشتی و فرهنگی تبدیل شده است . فعالیت در زمینه های آب و فاضلاب و همکاری در پروژه های بین المللی با بانک توسعه اسلامی از دیگر تجربیات این شرکت می باشد .انجام خدمات مطالعات امکان سنجی ، فنی ، مالی، اقتصادی جهت ارائه به بانک های بین المللی نیز از دیگر تخصص های این شرکت بوده و طی این مدت توانسته است با ارائه گزارش های خود تعداد زیادی از پروژه های آب و فاضلاب را مشمول دریافت کمک های مالی از بانک توسعه اسلامی بنماید.
این شرکت هم اکنون پروژه های بزرگی همچون مصلای امام خمینی( ره) که یکی از پروژه های شاخص معماری در کشور می باشد را به عنوان مشاور مادر، راهبری فنی می نماید .

خدمات نظارت کارگاهی

خدمات نظارت کارگاهی

خدمات هماهنگی، برنامه ریزی و کنترل پروژه ها

خدمات هماهنگی، برنامه ریزی و کنترل پروژه ها

خدمات حوزه مرتبط با مهندسی و مطالعات

خدمات حوزه مرتبط با مهندسی و مطالعات

خدمات حقوقی و قراردادی

خدمات حقوقی و قراردادی در زمان دعاوی پیمانکار و کارفرما

خدمات مشاور در امور ساختمان و تاسیسات ایستگاه های کشور

خدمات مشاور در امور ساختمان و تاسیسات ایستگاه های کشور

انواع خدمات مشاوره در این گروه تخصصی

شرکت تخصیص پارس در گروه تخصصی راه و ترابری برپایه صلاحیتها و تجارب خود و مجموعه های همکار، خدمات مختلفی را به کارفرمایان محترم ارائه داده و می دهد.