نگاهی به سوابق و تجربیات شرکت
شرکت مهندسی و مدیریت تخصیص پارس با بهره گیری از تجربیات مهندسین با سابقه و دارای تجربه ای ارزنده در صنعت زیربنایی کشور، در سال ۱۳۸۰ به صورت مجموعه ای فعال در عرصه ی مهندسی و مدیریت آغاز به کار کرد. حذف‌شده:شرکت با بهره گیری از تجربیات مدیران خود در زمینه های مدیریت پروژه و موفقیت های چشمگیر در انجام پروژه های داخل و خارج، در حال حاضر به یکی از شرکت های مطرح در تخصص معماری و شهرسازی تبدیل شده است. فعالیت در زمینه های آب و فاضلاب و همکاری در پروژه های بین‌المللی با بانک توسعه اسلامی از دیگر تجربیات این شرکت می باشد. انجام خدمات مطالعات امکان سنجی، فنی، مالی، اقتصادی جهت ارائه به بانک‌های بین‌المللی نیز از دیگر تخصص های این شرکت بوده است که طی این مدت توانسته است با ارائه گزارش های خود تعداد زیادی از پروژه های آب و فاضلاب را مشمول دریافت کمک های مالی از بانک توسعه اسلامی بنماید. حذف‌شده:این شرکت هم اکنون پروژه های بزرگی همچون مصلای امام خمینی( ره) که یکی از پروژه های شاخص معماری در کشور می باشد را به عنوان مشاور مادر، راهبری فنی می نماید.

تاریخچه شرکت

شرکت مهندسی و مدیریت تخصیص پارس متشکل از جمعی از کارشناسان خبره و مجرب، سالیان متمادی است که با ارائه خدمات کامل مشاوره ای در زمینه های مختلف همچون مهندسی معماری و شهرسازی، مهندسی آب و فاضلاب، ابنیه صنعتی (همچون کارخانه های سیمان و سیلوهای ذخیره سازی) انجام وظیفه می نماید. فعالیت های این مشاور شامل حوزه گسترده ای از خدمات (همچون مدیریت طرح، کنترل پروژه، طراحی پایه و تفصیلی، خدمات قراردادی، مدیریت تأمین مالی پروژه ها در تعامل با موسسات مالی داخلی و بین المللی و نظارت بر اجرای پروژه ها) می گردد. رضایت کارفرمایان در بخش های مختلف دولتی و خصوصی، نشان از تخصص، دانش فنی و تجارب مفید مدیران و کارشناسان شرکت در طرح های بزرگ عمرانی و صنعتی دارد. این شرکت معتقد است با بکارگیری شعار محوری خود ((تخصیص بهینه منابع)) در مدیریت پروژه، طراحی مهندسی و نظارت بر اجرا، میتوان به اهداف پروژه که همان کاهش هزینه ها، زمان و مصالح مصرفی و بالا بردن کیفیت کار است، دست یافت.

کلیپ تبلیغاتی شرکت مهندسی و مدیریت تخصیص پارس-عربی

کلیپ تبلیغاتی شرکت مهندسی و مدیریت تخصیص پارس

اسناد استراتژیک سازمانی

چشم اندازمعرفی ، شرکت تخصیص پارس به عنوان یکی از شرکت های خوشنام و برتر در عرصه مهندسی و ساخت پروژه های عمرانی ملی و بین المللی طی ده سال آینده ماموریت شرکت مهندسی و مدیریت تخصیص پارس ماموریت دارد با استفاده از دانش و تجربه خود در امکان سنجی، تأمین مالی، مدیریت طرح، طراحی، نظارت و اجرای پروژهها در حیطه های معماری و شهر سازی، آب و فا ضلاب، راه و ترابری و … در بازارهای ملی و بین المللی در راستای چشم انداز تعیین شده گام برداشته و با اتکاء بر نیروی انسانی توانمند و متخصص و با استفاده از فنآوری های بروز، ضمن پایبندی به اصول اخلاق حرفه ای، بهداشت، ایمنی، محیط زیست و توسعه پایدار و انجام با کیفیت پروژه ها، موجبات توسعه اجتماعی و اقتصادی، کسب رضایت ذینفعان و همچنین ایجادآگاهی، دانش و ارزش آفرینی برای کارفرمایان را فراهم آورد.

ارزش ها ✓

تعهد و مسئولیت پذیری:

منافع ملی:

تخصیص بهینه منابع جهت نیل به توسعه پایدارکارکنان:

ارج نهادن به پرسنل به عنوان سرمایه های معنوی شرکت

بهداشت، ایمنی، محیط زیست : تعهد به اصول بهداشت، ایمنی و محیط زیست در ذیل خدمات فنی و مهندسی

فرهنگ: تلاش در راستای ارتقای سطح فرهنگ ایرانی اسلامی در جامعه

مشارکت اجتماعی: مشارکت شرکت و همکاران در انجام امور خیریه

اخلاق حرفه ای: تعهد نسبت به رعایت اصول اخلاق حرفه مهندسی در صبال کارفرمایان و سایر مشاوران

✓ ارزش های معنوی: تعهد به چارچوب ها و ارزش های معنوی جامعه بعنوان مسلمان ایرانی

✓ کیفیت: پایبندی به اصول و الزامات فنی و تخصصی در سطوح ملی و بین المللی جهت دستیابی به کیفیت مطلوب  

✓ تعالی و بهبود مستمر: حرکت در راستای تعالی فردی و سازمانی، بهبود مستمر فرآیندها و افزایش بهره وری

اهداف کلان : قرارگیری سازمان جزو شرکت های برتر در حوزه مهندسی و مشاوره

ارتقا میزان رضایتمندی ذینفعان

اخذ و ارتقا رتبه بندی ها در حوزه های فعالیت شرکت

افزایش بهره وری سازمانی

توسعه نظام کیفیت شرکت براساس مدل تعالی سازمان

افزایش توانمندی و صدور خدمات فنی و مهندسی در حوزه بین الملل

ایجاد زیر بنا و بستر سازی به منظور انجام پروژه ها به صورت طرح و ساخت

برخی از کارفرمایان ما

شهرداری تهران

وزارت راه و شهرسازی

وزارت آب

شرکت ملی حفاری ایران

وزارت نفت

راه آهن جمهوری اسلامی ایران